-

Bicikli shop

bicikli shop Bicikli shopOsim što u svakom većem gradu postoji bicikli shop na internetu se može pronaći veliki broj stranica bicikli shopova.

Ovdje je popis stranica na kojima možete pogledati ponudu bicikla

www.emmezeta.hr – ponuda bickla na jednom mjestu uz najbolje cijene, doatava za cijelu Hrvatsku

www.bicikla.com

www.bikeshop.hr

www.bicikla.hr

 

U nastavku je popis bicikli shopova u Zagrebu

 

AlanPrim (shop+servis) www.alanprim.hr

Jandrićeva 39, Zagreb (0)1/4673-206

Commencal (bicikli)

NS BIKES (bicikli)

SANTA CRUZ (okviri)

FOX (vilice/shoxs)

MAGURA (kočnice/vilice)

MAVIC (obruči/oprema)

Anjo Sport (servis)

Bjelovarska 79, Sesvete, +385 (0)1/200-9676

Bicikl Biz www.bicikl.biz

Heinzelova 28, Zagreb (0)1/2395-006

AXMAN (karbon okviri)

E-BIKE (Ti+Al okviri)

FSA (dijelovi)

BIM bike www.bim-bike.hr

Draškovićeva 47, Zagreb (0)1/461-3504

Maksimirska 56, Zagreb (0)1/2321-440

KTM (bicikli)

TORPADO (bicikli)

BERTONI (naočale)

Bizmark (shop+servis) www.bizmark.hr bizmark@bizmark.hr

Pisarovinska 38, (križanje sa Rudeškom cestom) Rudeš, Zagreb (0)1/3863-279 (0)91/534-3923

Bicikli

HOPE (dijelovi)

Ciklus (shop+servis) www.ciklus.hr

Markuševečka Trnava 13, Zagreb (0)1/2980-595

MERIDA (bicikli/okviri)

AUTHOR / MARIN (bicikli)

CUBE / BIANCHI (bicikli)

Ciklo-Centar (shop+servis) www.ciklo-centar.hr

Jurja Ves 30a, Zagreb (0)1/234-2224

KONA (bicikli/okviri)

Kočnice

NORTHWAVE (odjeća/obuća

DSG www.dsg.hr

Tomašićeva 1, Zagreb 01/457-1133 – SERVIS

Brune Bušića 3, Novi Zagreb 01/6637-320

Majstora Radonje 10 Srednjaci, Zagreb 01/384 1099

Ilica 141, Zagreb 01/374-5716

Martićeva 17, Zagreb 01/457-3255

Bicikli (HARO, FOCUS; UNIVEGA, DIAMONDBACK)

Dijelovi

Alati

Gigant (shop+servis) www.gigant.hr

Svetoivanska 26, Zagreb, HR, +385 (0)1/36 39 105

Bicikli (MERIDA, AUTHOR, BONIN)

Kamere (GoPro)

Extreme shop (shop+servis) www.ex3me.hr extreme.office1@gmail.com

Mesnička 3, Zagreb (0)1/4846-155

FELT bicikli)

Fumić bicikli (servis)

Botinec, Novi ZG, Luje Naletilića 30c, 01/4664-233

L.R. Pedala (shop+servis) www.lr-pedala.hr drenja@hotmail.com

Frana Supila 36, Zagreb, HR, +385 (0)1/619-1211

WHEELER, NORCO, JAMIS (bicikli)

SHIMANO (dijelovi)

Markoprojekt (shop+servis) www.markoprojekt.com

Vlaška 81a, Zagreb 01/4618-777

WHEELER (bicikli)

NORCO (bicikli)

JAMIS (bicikli)

POLYGON (bicikli)

Mario Bicikli (shop+servis) www.mario-bicikli.hr mario.v@vip.hr

8. Podbrežje 31, Zagreb 01/6526 176 098 9366 864

MERIDA(bicikli)

SHIMANO (dijelovi)

SRAM (dijelovi)

MI Sport (servis)

Sigetje 22a, Zagreb, HR, +385 (0)1/345-3786

Mr. BIG (servis)

Av. Dubrava 188a, Zagreb, HR, +385 (0)1/2990-072

Keindl Sport (shop+servis) www.keindl-sport.com

Reljkovićeva 2, Zagreb (0)1/3708-323

CANNONDALE (bicikli)

KHS (bicikli)

CUBE (bicikli)

Ozon Sport www.ozonsport.hr

Iblerov trg 2, Zagreb (0)1/382-1167 NOVO!!!

MTB Fully (GHOST)

Downhill (GHOST)

Oprema (TOPeak)

Pedala (servis)

Poljanička 20 b, Zagreb, HR, +385 (0)1/363-0590

Ronin Sport (shop+servis+ski/board servis+rent) www.roninsport.hr info@roninsport.hr

(0)91/5051 959

COMMENCAL (bicikli/okviri)

INTENSE (bicikli/okviri)

SANTA CRUZ (bickli)

DAINESE (oprema)

Rog Joma www.rog-joma.hr

Vlaška 86, Zagreb (0)1/455-7547

Savska 8, Zagreb (0)1/481-7341

TREK (bicikli)

GARY FISHER (bicikli)

CONTINENTAL (oprema)

Viva Sport (shop+servis) www.vivasport.hr info@vivasport.hr

Josipa Zorića 41 Dugo Selo (0)1/275 21 36

Bicikli

Dijelovi

Oprema




Leave a Reply

Prije slanja komentara dokažite da niste spam robot i odgovorite na pitanje.

Zbrojite pet i 5 i upišite rezultat deset brojem

© 2011 Besplatno.com.hr. All rights reserved.
Proudly designed by Theme Junkie.